O nas

Codziennie doświadczam Bożego działania w swoim życiu. Małe i wielkie cuda otaczają mnie i utwierdzają w przekonaniu o Jego wielkiej miłości do każdego z nas. Aby promować wartość przyjaźni, miłości i żywej wiary w wierności katolickiej nauce społecznej założyliśmy YoungTree. Prowadzimy i wspieramy działalność ewangelizacyjną, oświatową i charytatywną poprzez pełen radości profesjonalizm działania. Wspólne działanie dla dobra innych jest naszą pasją i jak wierzymy małą cegiełką w budowanie lepszego, szczęśliwszego świata.

ZARZĄD

dOMINIK rADZISZOWSKI

Szczęśliwy mąż Moniki, z którą wspólnie wychowuje pięcioro dzieci. Członek Domowego Kościoła i Diecezjalnej Diakonii Ewangelizacji od zawsze związany z Ruchem Światło-Życie. Zawodowo informatyk oraz przedsiębiorca.

MARIUSZ BILSKI

Mąż i ojciec, od lat wraz z żoną Anetą we wspólnocie Domowego Kościoła. Dumny ze swojej rodziny, lubiący wyzwania i dobrą kawę. Fotograf, grafik, przedsiębiorca.

STATUT

WSPARCIE

Wsparcia materialnego, na działalność ewangelizacyjną naszej Fundacji, można udzielić wpłacając darowiznę na rachunek bankowy:

Fundacja Young Tree
ul. Podedworze 41, 30-686 Kraków


mBank 78 1140 2004 0000 3302 7786 2393 [PLN]

Tytułem wpłaty: „Wpłata na cele statutowe”


Dziękujemy 🙂