SMSowy Kalendarz Adwentowy

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Hero_Widget”][/siteorigin_widget]

O Akcji

Drodzy – tak, to już czas! Czas Adwentu, oczekiwania oraz wszechobecnej radości z czekającego nas przyjścia Pana! Co proponujemy? Jeden sms każdego dnia – jeden cytat ze słowami Świętego – jedno zadanie adwentowe… Aby na dobre rozpocząć swoją przygodę z Bogiem, który czeka na każdego z nas.

Tradycyjnie już nie zostawiamy Was samym sobie z pomysłami na dobre przygotowanie, ale mając na celu wspólne umacnianie, rozwijanie i wzajemną ewangelizację podpowiadamy co można zrobić, aby ten czas nie był czasem straconym, a błogosławionym!

Po raz kolejny to właśnie Święci i ich słowa mogą nam pomóc, bo przecież w relacji z Bogiem potrzebujemy mistrzów, którzy na świętość wskazują i do świętości prowadzą. Pozwólmy zatem, aby w czasie Adwentu po raz kolejny przemówili do nas, każdego dnia jednym cytatem ukazując nam mądrości, o których na co dzień nie mamy czasu pomyśleć… Niech ich słowa prowadzą nas do Boga, a dodatkiem do nich będzie codzienne zadanie adwentowe.

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Image_Widget”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”WP_Widget_Custom_HTML”][/siteorigin_widget]

Zamawiam

Przez cały okres Adwentu codziennie rano na podany numer telefonu będziemy wysłac SMS rozważanie oraz adwentowe zadanie.
Całkowity koszt usługi to 15 zł. Płatność poprzez bankowość elektroniczną.
Możesz zamówić dla siebie lub zrobić komuś prezent.

[siteorigin_widget class=”WP_Widget_Custom_HTML”][/siteorigin_widget]

Partnerzy

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_PostCarousel_Widget”][/siteorigin_widget]